  • Model: RMCC30400
  • Weight: 9.40g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMCC30400
  • UPC: 6005721090716
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 53.90
Ex VAT: R 46.87
For 15 or more items, click to quote
4.00mm cobalt metal carded