  • Model: RFLC62500
  • Weight: 151.20g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 446.00mm
  • SKU: RFLC62500
  • UPC: 6005721022953
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 133.90
Ex VAT: R 116.43
For 15 or more items, click to quote
25.00mm wood flat long carded