  • Model: RFLC61600
  • Weight: 126.20g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 453.00mm
  • SKU: RFLC61600
  • UPC: 6005721022915
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 95.90
Ex VAT: R 83.39
For 15 or more items, click to quote
16.00mm wood flat long carded