  • Model: RFLC61300
  • Weight: 122.20g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 453.00mm
  • SKU: RFLC61300
  • UPC: 6005721022892
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 87.90
Ex VAT: R 76.43
For 15 or more items, click to quote
13.00mm wood flat long carded