  • Model: RFDS180P80
  • Weight: 1,807.20g
  • Dim: 85.00mm x 180.00mm x 180.00mm
  • SKU: RFDS180P80
For 15 or more items, click to quote
180mm p80 flap disc Zirconium /ea