  • Model: RFDS180P40
  • Weight: 2,229.40g
  • Dim: 110.00mm x 180.00mm x 180.00mm
  • SKU: RFDS180P40
For 15 or more items, click to quote
180mm p40 flap disc Zirconium /ea