  • Model: RFDAO115P120
  • Weight: 61.40g
  • Dim: 12.00mm x 115.00mm x 115.00mm
  • SKU: RFDAO115P120
  • UPC: 6005721006212
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 26.90
Ex VAT: R 23.39
For 15 or more items, click to quote
115mm p120 flap disc standard /ea