  • Model: RF-WSBP3012-10
  • Weight: 39.00g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-WSBP3012-10
  • UPC: 6005721108701
R 9.90
Ex VAT: R 8.61
For 15 or more items, click to quote
Wood Screw Brass Plated 3x12mm (10)