  • Model: RF-STST4038-10
  • Weight: 35.40g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-STST4038-10
For 15 or more items, click to quote
Stainless Steel Self Tapper Pan Head 4x38mm (10)