  • Model: RF-STCKP3013-10
  • Weight: 8.20g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-STCKP3013-10
  • UPC: 6005721106288
R 6.90
Ex VAT: R 6.00
For 15 or more items, click to quote
Self Tapping Screw Counter Sunk Pozi 3x13mm (10)