  • Model: RF-ST5538-25
  • Weight: 157.00g
  • Dim: 25.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-ST5538-25
For 15 or more items, click to quote
Self Tapping Screw Pan Combi 5.5x38mm (25)