  • Model: RF-ST5025-10
  • Weight: 33.40g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-ST5025-10
For 15 or more items, click to quote
Self Tapping Screw Pan Combi 5x25mm (10)