  • Model: RF-SPW20-10
  • Weight: 120.20g
  • Dim: 16.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-SPW20-10
For 15 or more items, click to quote
Spring Washer Zinc Plated 20mm (10)