  • Model: RF-SPW16-10
  • Weight: 89.20g
  • Dim: 12.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-SPW16-10
For 15 or more items, click to quote
Spring Washer Zinc Plated 16mm (10)