  • Model: RF-SPW10-10
  • Weight: 21.60g
  • Dim: 6.00mm x 75.00mm x 122.00mm
  • SKU: RF-SPW10-10
  • UPC: 6005721065325
R 6.90
Ex VAT: R 6.00
For 15 or more items, click to quote
Spring Washer Zinc Plated 10mm (10)