  • Model: RF-SEBZ15-10
  • Weight: 7.60g
  • Dim: 4.00mm x 75.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-SEBZ15-10
  • UPC: 6005721008964
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Screw Eye Zinc Plated 15mm (10)