  • Model: RF-SCN50-150G
  • Weight: 167.40g
  • Dim: 24.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-SCN50-150G
For 15 or more items, click to quote
Steel Cut Nail 50mm (150g)