  • Model: RF-SCN32-150G
  • Weight: 156.60g
  • Dim: 34.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-SCN32-150G
For 15 or more items, click to quote
Steel Cut Nail 32mm (150g)