  • Model: RF-SCLN32-500G
  • Weight: 539.40g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 95.00mm
  • SKU: RF-SCLN32-500G
For 15 or more items, click to quote
Semi Clout Nail 32mm (500g)