  • Model: RF-CSKRS4030-10
  • Weight: 26.40g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-CSKRS4030-10
For 15 or more items, click to quote
Self Tapping Screw Countersunk Raised 4x30mm (10)