  • Model: RF-CFN75-50G
  • Weight: 49.00g
  • Dim: 8.00mm x 75.00mm x 124.00mm
  • SKU: RF-CFN75-50G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 75mm (50g)