  • Model: RF-CFN75-500G
  • Weight: 544.60g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 95.00mm
  • SKU: RF-CFN75-500G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 75mm (500g)