  • Model: RF-CFN63-500G
  • Weight: 547.40g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 95.00mm
  • SKU: RF-CFN63-500G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 63mm (500g)