  • Model: RF-CFN63-200G
  • Weight: 209.60g
  • Dim: 43.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-CFN63-200G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 63mm (200g)