  • Model: RF-CFN63-100G
  • Weight: 112.20g
  • Dim: 15.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-CFN63-100G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 63mm (100g)