  • Model: RF-CFN50-200G
  • Weight: 213.60g
  • Dim: 41.00mm x 150.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-CFN50-200G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 50mm (200g)