  • Model: RF-CFN40-50G
  • Weight: 53.00g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-CFN40-50G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 40mm (50g)