  • Model: RF-CFN40-200G
  • Weight: 109.60g
  • Dim: 31.00mm x 150.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-CFN40-200G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 40mm (200g)