  • Model: RF-CFN32-50G
  • Weight: 56.80g
  • Dim: 12.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-CFN32-50G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 32mm (50g)