  • Model: RF-CFN32-100G
  • Weight: 105.00g
  • Dim: 20.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-CFN32-100G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 32mm (100g)