  • Model: RF-CFN25-50G
  • Weight: 55.00g
  • Dim: 12.00mm x 75.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-CFN25-50G
For 15 or more items, click to quote
Steel Fluted Nail 25mm (50g)