  • Model: RDBSTDT1153P
  • Weight: 119.00g
  • Dim: 5.00mm x 145.00mm x 179.00mm
  • SKU: RDBSTDT1153P
For 15 or more items, click to quote
115mm standard tile diamond 3 pack /pk