  • Model: RDBSTD2305P
  • Weight: 2,938.60g
  • Dim: 18.00mm x 233.00mm x 233.00mm
  • SKU: RDBSTD2305P
  • UPC: 6005721001774
R 911.90
Ex VAT: R 792.96
For 10 or more items, click to quote
230mm standard diamond blade 5 pack /pk