  • Model: RDBSTD11510P
  • Weight: 114.00g
  • Dim: 5.00mm x 149.00mm x 183.00mm
  • SKU: RDBSTD11510P
For 15 or more items, click to quote
115mm standard diamond 10 pack /pk