  • Model: RDBEBC115
  • Weight: 95.40g
  • Dim: 5.00mm x 146.00mm x 182.00mm
  • SKU: RDBEBC115
  • UPC: 6005721006588
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 44.90
Ex VAT: R 39.04
For 15 or more items, click to quote
115mm Brick & Concrete Econo diamond blade