  • Model: RCSBTL18560-20
  • Weight: 305.80g
  • Dim: 6.00mm x 220.00mm x 253.00mm
  • SKU: RCSBTL18560-20
For 15 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD LAMINATE