  • Model: RCSBTL16048-20
  • Weight: 236.20g
  • Dim: 8.00mm x 201.00mm x 217.00mm
  • SKU: RCSBTL16048-20
For 15 or more items, click to quote
160MM Z48 SAW BLADE TCT STANDARD LAMINATE