  • Model: RCSBT23060
  • Weight: 598.60g
  • Dim: 8.00mm x 276.00mm x 321.00mm
  • SKU: RCSBT23060
For 15 or more items, click to quote
230MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD