  • Model: RCSBT23040
  • Weight: 580.40g
  • Dim: 7.00mm x 275.00mm x 322.00mm
  • SKU: RCSBT23040
For 15 or more items, click to quote
230MM Z40 SAW BLADE TCT STANDARD