  • Model: RCSBT23024
  • Weight: 558.40g
  • Dim: 8.00mm x 276.00mm x 330.00mm
  • SKU: RCSBT23024
For 15 or more items, click to quote
230MM Z24 SAW BLADE TCT STANDARD