  • Model: RCSBT21040
  • Weight: 522.60g
  • Dim: 7.00mm x 252.00mm x 284.00mm
  • SKU: RCSBT21040
For 15 or more items, click to quote
210MM Z40 SAW BLADE TCT STANDARD