  • Model: RCSBT21024
  • Weight: 487.40g
  • Dim: 7.00mm x 252.00mm x 285.00mm
  • SKU: RCSBT21024
For 15 or more items, click to quote
210MM Z24 SAW BLADE TCT STANDARD