  • Model: RCSBT18560-20
  • Weight: 289.60g
  • Dim: 8.00mm x 220.00mm x 255.00mm
  • SKU: RCSBT18560-20
For 15 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD