  • Model: RCSBT18540
  • Weight: 351.40g
  • Dim: 7.00mm x 224.00mm x 268.00mm
  • SKU: RCSBT18540
For 15 or more items, click to quote
185MM Z40 SAW BLADE TCT STANDARD