  • Model: RCSBT18540-20
  • Weight: 310.40g
  • Dim: 6.00mm x 220.00mm x 255.00mm
  • SKU: RCSBT18540-20
For 15 or more items, click to quote
185MM Z40 SAW BLADE TCT STANDARD