  • Model: RCSBT18524
  • Weight: 308.60g
  • Dim: 6.00mm x 220.00mm x 253.00mm
  • SKU: RCSBT18524
For 15 or more items, click to quote
185MM Z24 SAW BLADE TCT STANDARD