  • Model: RCSBT16040
  • Weight: 229.40g
  • Dim: 6.00mm x 202.00mm x 219.00mm
  • SKU: RCSBT16040
For 15 or more items, click to quote
160MM Z40 SAW BLADE TCT STANDARD