  • Model: RCSBT16040-20
  • Weight: 260.00g
  • Dim: 8.00mm x 205.00mm x 246.00mm
  • SKU: RCSBT16040-20
For 15 or more items, click to quote
160MM Z40 SAW BLADE TCT STANDARD