  • Model: RCSBT16024
  • Weight: 205.60g
  • Dim: 7.00mm x 200.00mm x 217.00mm
  • SKU: RCSBT16024
For 15 or more items, click to quote
160MM Z24 SAW BLADE TCT STANDARD