  • Model: RCSBT16024-20
  • Weight: 435.00g
  • Dim: 10.00mm x 205.00mm x 220.00mm
  • SKU: RCSBT16024-20
For 15 or more items, click to quote
160MM Z24 SAW BLADE TCT STANDARD